کمیته اصول اخلاقی

تشکیل کمیته اصول اخلاقی

اعضاء محترم چپتر کوچینگ ایران
ضمن عرض سلام و احترام

با عنایت به اینکه ترویج، پایش و اجرای استانداردهای اخلاقی کوچینگ از وظایف چپتر است و نیز پیرو درخواست اعضای محترم برای پیگیری گزارش‌های واصله، بدینوسیله تشکیل کمیته اصول اخلاقیِ چپتر کوچینگ ایران را به اطلاع می‌رسانیم.

این کمیته با رویکرد حفظ احترام و کرامت انسانی و حرفه ایِ متخصصین حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت حرفه‌ای و صیانت از ارزش‌های اخلاقی فدراسیون بین‌المللی کوچینگ، فعالیت خود را با مشارکت اعضای محترم گسترش خواهد داد.

این امر شامل شناسایی، بررسی، تشخیص و درخواست اصلاح رویکرد و ارایه گزارش به ICF، در خصوص موارد احتمالی نقض آیین‌نامه اخلاقی فدراسیون خواهد بود. علاوه بر آن، رسیدگی به مواردی نظیر ادعای خلاف واقع به عضویت در ICF یا اعتبارنامه‌، صلاحیت‌های آموزشی، استفاده جعلی از نام و نشان‌های حرفه‌ای فدراسیون و سایر موارد مشابه نیز در صلاحیت این کمیته خواهند بود.

اعضای این کمیته به حضورتان معرفی می‌شوند:
۱- آقای صادق دیباجی (مسئول کمیته)
۲- خانم سودا محجوب
۳- خانم الهام مظاهری
۴- آقای صالح مختاری
۵- آقای بصیر نگاهدار
۶- آقای حسن سعیدی

از همه اعضای محترم چپتر دعوت می‌شود، در صورت مشاهده رفتار ناقض اصول اخلاقی و حرفه‌ای، موضوع را به همراه مستندات برای بررسی به ایمیل کمیته ارسال نمایند:
ethics@icfiranchapter.net

همچنین از تمامی اعضاء محترم درخواست می‌شود با رعایت بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و رفتار اخلاقی، این کمیته را در مسیر انجام وظایف محوله و پاسداشت اخلاق حرفه‌ای و اعتماد جامعه مخاطب، یاری رسانند.

با احترام
هیات مدیره چپتر کوچینگ ایران
14 بهمن 1400

اسکرول به بالا