توقف فعالیت چپتر ایران

اعضای محترم ICF چپتر ایران

با سلام

پیرو اطلاعیه‌های قبلی درخصوص تاثیر تحریم‌های آمریکا بر فرایندهای ICF، به اطلاع می‌رسانیم با توجه به نامه رسمی دریافت شده از مدیر اجرایی فدراسیون، فعالیت رسمی چپتر ایران از تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ متوقف خواهد شد. لازم به تاکید است که این تصمیم توسط ICF و به دلیل مفاد و ممنوعیت‌های خاص دولت ایالات متحده علیه ایران اتخاذ شده و پیروی از آن اختیاری نیست. لذا با توجه به اینکه ICF قادر به صدور اجازه فعالیت چپتر در ایران نیست، اعضای فعلی میتوانند چپتر دیگری را انتخاب نمایند.

ضمنا” به استحضار می‌رسانیم:
1- بر اساس هماهنگی انجام شده با فدراسیون، به منظور دسترسی اعضای محترم و نیز سایر علاقه‌مندان به مطالب و منابع آموزشی حوزه کوچینگ، وبسایت و تعدادی از شبکه‌های اجتماعی چپتر تا اطلاع ثانوی در دسترس خواهد بود ولی بروزرسانی نخواهند شد.

2- کانال اطلاع‌رسانی چپتر در واتساپ به گروه اعضای ICF تغییر می‌کند تا ارتباط متقابل اعضای چپتر ایران (از تاریخ تشکیل چپتر ایران تا این تاریخ) فراهم شود.

3- تاریخ نهایی جلسه پرسش و پاسخ با فدراسیون بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

4- از فدراسیون درخواست شده تا سازوکار مناسب برای ایجاد یک گروه برای ارتباط اعضای ایرانی داشته باشیم که نتیجه آن توسط فدراسیون اعلام خواهد شد.

وظیفه خود میدانیم از حسن اعتماد و مشارکت همه اعضای چپتر ایران در طول فعالیت چپتر به ویژه دوره اخیر، تشکر و قدردانی نماییم. امیدواریم بزودی شاهد فعالیت مجدد ICF چپتر ایران باشیم.

با احترام
هیات مدیره ICF چپتر ایران
۱۹ شهریور ۱۴۰۱
۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲

اسکرول به بالا