هفته کوچینگ 2021

هفته بین‌المللی کوچینگ 2021

فدراسیون بین‌المللی کوچینگ با هدف معرفی هر چه بهتر کوچینگ به جامعه جهانی، چهارم تا دهم ماه می را به عنوان هفته بین‌المللی کوچینگ نام‌گذاری کرده است. امسال نیز همچون سالهای گذشته برنامه‌های ویژه‌ای در این هفته در کشورهای مختلف برگزار می‌شود. هدف این مطلب این است که در مورد هفته کوچینگ اطلاعات را به اشتراک بگذاریم تا آنجا که ممکن است تجربه‌ای مثبت برای اعضا و همراه با سهولت دسترسی ایجاد نماییم. ICF یک سازمان داوطلبانه است و هیئت مدیره و اعضای آن در تمام تصمیمات، به دنبال ایجاد توازن بین زمان و انرژی تیم داوطلب با تجربه و راحتی اعضا هستند. برنامه ریزی، پردازش و هماهنگی هفته کوچینگ نیز همانند هر رویدادی تجربه حرفه ای مورد انتظار شما را به ارمغان می آورد. در این مقاله منابع و تلاشها را در صورت امکان ساده می کنیم و از توجه و پشتیبانی شما در این تلاش قدردانی می کنیم. چپترها همیشه به دنبال داوطلبان بیشتر برای هفته کوچینگ هستند و از هرکسی که علاقه مند به اتخاذ یک ایده پروژه جدید یا هدایت ابتکاری است که تحقق آن به نفع هفته کوچینگ یا چپتر باشد، استقبال می کنند. به عنوان مثال برنامه ریزی رویدادها و برنامه های هفته کوچینگ در  ICF دارای چند موضوع یا تم اصلی است. هدف از این تم ها ارائه چارچوبی برای همسو سازی سخنرانان با علایق ابراز شده اعضا و همچنین ارائه راهنمای تصویری تقویم رویدادهای ICF و نوع رویداد است.

برنامه ریزی هفته کوچینگ

برنامه ریزی هفته کوچینگ به سه نوع رویداد اصلی تقسیم می شود. این انواع رویدادها در جهت تقویت یکدیگر از طریق یادگیری و اتصال در درون مضامین برنامه هستند و فرصت ها و تجربیات یادگیری متنوعی را در اختیار اعضا قرار می دهند:
 1. یادگیری: رویدادهای رسمی توسعه حرفه ای که شامل اهداف و نتایج یادگیری ، دستور کارهای ساختاری ، اعضای ICF و سخنرانان خارجی و صدور CCEU های شایستگی هسته ای و توسعه منابع به عنوان متناسب با محتوای رویداد و تایید شده توسط ICF Global
 2. خوانش : گفتگوها و بحث های همراه با تسهیل گیری، بعنوان بخشی از نشستهای ماهانه صبگاهی و یک کلوب کتابخوانی ، که در هر ماه یک کتاب منتخب که می تواند موثر بر کیفیت کوچینگ اعضا باشد مورد بحث، بررسی و تحلیل قرار می گیرد.
 3. گفتگو: جلسات و رویدادهای غیررسمی متمرکز بر ایجاد جامعه و حمایت افراد ، از جمله کافه کوچینگ ، نشست های دورهمی حضوری، برگزاری لایو اینستاگرام و سایر رویدادهای اجتماعی است. برخی از رویدادها ، اما نه همه ، ممکن است واجد شرایط صدور CCEU برای توسعه منابع باشند.

ما به تحقیق درباره سخنرانان ادامه می دهیم و به تقویم رویدادها اضافه می کنیم ، بنابراین لطفاً پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

زمینه(تم) ۱: غنی سازی حرفه ای

 • جستجوگری در پژوهش ها ، یادگیری از رهبران فکری و حرکت به سمت استادی
 • این مجموعه ابزارها ، تحقیقات و تکنیکهایی را برای تقویت و اصلاح نتایج کوچینگ ارائه می دهد.
هفته کوچینگ

زمینه(تم) ۲: رشد و توسعه تجارت

 • پایه گذاری و ایجاد کسب و کار کوچینگ
 • این مجموعه منابع ، دیدگاه ها و اطلاعاتی را برای تأسیس و رشد کسب و کار کوچینگ شما فراهم می کند.
هفته کوچینگ

زمینه(تم) ۳: هویت، فرهنگ و قدرت چشم انداز

 • آگاهی بخشی به هویت و زمینه های موقعیتی خود و مراجعین.
 • این مجموعه منابع ، دیدگاه ها و اطلاعاتی را برای کشف موارد مهم فراهم می کند و گفتگوی کوچینگ را توانمند می کند.
هفته کوچینگ

زمینه(تم) ۴: تخصص و ژانرهای کوچینگ

 • کوچینگ افراد در طیف وسیعی از موضوعات ، از زندگی و تجارت گرفته تا سلامتی و سلامتی تا شغل و رهبری.
 • این مجموعه روش ها و ابزارهای مختلف کوچینگ و تخصص ها را بررسی می کند.
هفته کوچینگ
  لوگوهای مورد نیاز برای هفته کوچینگ:
هفته کوچینگ 2021 انگلیسی
هفته کوچینگ 2021 انگلیسی
هفته کوچینگ 2021 فارسی
هفته کوچینگ 2021 فارسی
هفته کوچینگ 2021 بنر
هفته کوچینگ 2021 بنر
هفته کوچینگ 2021 مربع
هفته کوچینگ 2021 مربع
   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا